Партнерская программа
Поиск вакансии

Здесь могла быть Ваша реклама
Накрутка лайков, подписчиков, групп, друзей, репостов, фолловеров - бесплатно

Конкурс "Поделись с друзьями"

Вакансия: Sales Specialist Бюро Веритас Казахстан Индастриал Сервисез
Работодатель: Бюро Веритас Казахстан Индастриал Сервисез
Обновлено: 09.08.2024 14:31:12
Регион: Атырау
Опыт работы: От 3 до 6 лет
Оплата: ЗП не указана
Тип занятости: Полная занятость
Описание: Обязанности:
  • Identifying and pursuing new business opportunities in the western region

  • Building and maintaining strong relationships with existing clients

  • Achieving or exceeding established sales targets and revenue goals

  • Collaborating with the certification team to deliver high-quality services

  • Providing expert guidance and support to clients throughout the certification process
Требования:
  • Strong sales and customer service skills

  • Excellent communication and negotiation abilities, with the ability to effectively interact with clients

  • Thorough understanding and fast learning of certification processes and regulations in the western region

  • Familiarity with the local market and existing client base

  • Ability to work independently and as part of a team to achieve sales targets

  • Fluency in Russian, Kazakh and English languages
Условия:
  • Atyrau 5/2 , 8 hours

Контактная информация доступна авторизованным пользователям

Убедительно обращаем Ваше внимание на то, что вся информация, размещенная на данном интернет-сайте, носит сугубо информационный характер и не являются публичной офертой, определяемой положениями Статьи 437 (2) ГК РФ. Для получения точной информации о стоимости товаров, пожалуйста, обращайтесь в ближайший офис продаж.

Разработано в АЛЬФА Системс