Вакансия: Менеджер по работе с ключевыми клиетами
Работодатель: MEDICE Arzneimittel Pütter GmbH & Co. KG в Узбекистане
Обновлено: 19.08.2024 09:21:07
Регион: Ташкент
Опыт работы: От 3 до 6 лет
Оплата: ЗП не указана
Тип занятости: Полная занятость
Описание: Обязанности:
  • Market research, prospecting, commercial business management.
  • Formаtion of stocks & orders from exclusive distributors to local distributors
  • Controlling expiration dates
  • Creation plan of sales, development, goals, budget & implementation of strategy with focus on pharmacy chain
  • Аnalysis of statistical data
  • Creation of individual promotional plan for customers
  • Information support for clients, organization training and increase of customer’s loyality
  • Preparation of intermediate and final reports
Требования:
  • Hight medical education,
  • Economical or marketing courses
  • Ability to set up plans and strategies
  • Ability to collect and analyze information
  • Ability to set goals and achieve their implementation
Условия:

Контактная информация доступна авторизованным пользователям

Убедительно обращаем Ваше внимание на то, что вся информация, размещенная на данном интернет-сайте, носит сугубо информационный характер и не являются публичной офертой, определяемой положениями Статьи 437 (2) ГК РФ. Для получения точной информации о стоимости товаров, пожалуйста, обращайтесь в ближайший офис продаж.

Разработано в АЛЬФА Системс