Вакансия: Инженер-конструктор КМ (Steel Structural Engineer)Дусан Энербилити (Doosan Enerbility Co., Ltd)
Работодатель: Дусан Энербилити (Doosan Enerbility Co., Ltd)
Обновлено: 25.09.2024 07:34:05
Регион: Шымкент
Опыт работы: Более 6 лет
Оплата: От 500 KZT
Тип занятости: Полная занятость
Описание: Обязанности:
  • Responsible for the day-to-day Supervision
  • Participating in Prequalification review of proposed structural steel suppliers / fabricators and attending factory visits as required during the approval consideration process
  • Attending weekly, monthly, and other progress & technical meetings
  • Coordinating with Client and Contractors
  • Maintenance of all inspection reports
Требования:
  • Higher technical education
  • AUTOCAD programs
  • Load calculations
  • At least 5 years experience
  • Proficiency in English at least at an intermediate level
  • Knowledge of the Building Codes of the Republic of Kazakhstan
Условия:
  • 6/1 working days
  • Location: site
  • Transportation from/to site
  • Other bonuses

Контактная информация доступна авторизованным пользователям

Убедительно обращаем Ваше внимание на то, что вся информация, размещенная на данном интернет-сайте, носит сугубо информационный характер и не являются публичной офертой, определяемой положениями Статьи 437 (2) ГК РФ. Для получения точной информации о стоимости товаров, пожалуйста, обращайтесь в ближайший офис продаж.

Разработано в АЛЬФА Системс